News

Yoü and I: News and Photos from Music Video!

15. srpna 2011 v 10:29 | posted by:KufiGaGa*
"Nechci moc prozrazovat. Celé se to odehrává v Nebrasce a já jdu celou cestu z New Yorku, jak tak chodím tak mi krvácejí nohy a začnu se cítit velmi unavená a všechny ty podivné věci se začnou dít v kukuřičném poli uprostřed ničeho. Video také bude mít co do činění s přemostěním mé minulosti a budoucnosti jako umělkyně. Život na půli cesty mezi realitou a fantazií. Také tam bude několik divných věcí, které se budou odehrávat ve stodole uprostřed Springfieldu." takhle nedávno popsala Lady GaGa klip k singlu Yoü and I. Mám tu pro vás dvě fotky, které GaGa poslala na svůj účet na Twitteru + víme datum premiéry!. Datum je stanoven na 18/8/2011 v 19:00 na MTV v pořadu MTV First (s názvem epizody ''MTV First: LADYGAGA''). Takže premiéra v Českém čase je 19/8/2011 v cca.2:00.
Pokud se objeví nějaké nové informace o videoklipu nebo o ničem jiném budu vás zase informovat!
imagebam.com imagebam.com
Kopíruj se Zdrojem!!!
Přidej se do skupiny GaGamonsters.blog.cz na Facebooku.Stačí kliknou na ikonku←

Cat Deeley Talks GaGa Stage Fright: "She Was Shaking"

14. srpna 2011 v 8:39 | posted by:KufiGaGa*
Moderátorka Cat Deeley má takové štěstí, že už se s Lady GaGa setkala na 3 různých akcích. Poprvé v roce 2008, kdy GaGa v pořadu So You Think You Can Dance vystupovala se songem Just Dance. Podruhé se setkali, když Cat předávala GaGa cenu za Mezinárodní Průlom Umělce na Brti Awards 2010. A po třetí v tomto roce v pořadu So You Think You Can Dance(zase), kde GaGa vystupovala a jeden den byla v porotě. Cat o všech těchto setkání mluvila ve svém rozhovoru.
O vystoupení Lady GaGa jako porotkyně v So You Think You Can Dance zase Cat říká tohle: "GaGa byla v SYTYCD jako třešnička na dortu, že? A nejlepší na tom bylo, že byla tak hodná a milá na všechny ty děcka, na všechny tanečníky. Ona je tak úžasná!Ona jim opravdu rozumí, je velmi chápající. Ona moc dobře ví, čím si všichni ti mladí lidé procházejí, když se chtějí stát umělci. Technicky...možná není úplně nejlepší tanečnicí, ale z pohledu umělkyně je naprosto stoprocentní. Myslím, že tohoto si lidé na ní cení nejvíce" dodává Cat.
Cat také vzpomíná na dnes již památný moment ze soutěže SYTYCD, kdy GaGa tanečnímu páru Sasha a Melanie povídala o tom, jak bojují proti svému malému vzrůstu. GaGa řekla, že bojuje vysokýmy boty, které jim pak hodila na stage:
"Myslím, že když GaGa hodila své vysoké boty na stage, tak Sasha a Melanie měly infarkt. No a pak jak obě držely ty boty...jako by to bylo navždy. Tohle bude jedna z těch vzpomínek, které budou v budoucnosti vyprávět s vým dětem a vnoučatům" prozradila Cat. GaGa nejprve hodila na stage jednu botu, pak ale věnovala i druhou, aby každá z tanečnic měla svoji.

''Předávala jsem jí v roce 2010 cenu na Brit Awards. Ona byla tak nervózní a celé se chvěla říkala jsem jí: ''To je v pohodě, jsem tu já a ty si to vyhrála!'' '' dodala Cat.
------------------------------
Ale poprvé se setkaly v So You Think You Can Dance v roce 2008.Bylo to první vystoupení pro TV.
"Když jsem jí tehdy přišla pozdravit, tak mi říkala: "O můj Bože! Tohle bylo moje první vystoupení, které jsem udělala pro TV" a pak mě hned popadla a dala mi obrovské objetí" vzpomíná Cat.

MTV Confirmed: Lady GaGa To Perform At 2011 MTV VMA !

12. srpna 2011 v 21:02 | posted by:KufiGaGa*
MTV dnes officiálně potvrdilo, že GaGa vystoupí na cenách Video Music Awards, které budou nominovat Selena Gomez a Kim Kardashian. GaGa se tak přiřadila k Adele, Lilu Waynovi, Brunu Marsovi a Chrisu Brownovi. Jen je otázkou co GaGa předvede za Outfity. Prý se máme na co těšit! Ceny se předávají 28/8/2011 v Nokia Theatre v Los Angeles. U nás v CZ tedy 29/8/2011 v 2:00.

Nicola Formichetti Tweets About New Lady GaGa's Video!

24. července 2011 v 11:29 | posted by:KufiGaGa*
Mám tu několik novinek z natáčení videoklipu ke 4.singlu z alba Born This Way, o kterém se spekuluje mezi fanoušky jestli to je You & I, Highway Unicorn (Road 2 Love) nebo Marry The Night. Nicola Formichetti už nás informoval pomocí Twitteru že klip je dotočen. Klip se natáčel ve Springfieldu v oblasti Nebraska. + objevilo se několi fotek z natáčení. Další drb je že tento singl je pokračováním vězeňského příběhu PaParazzi a Telephone, protože ho podle informací režíroval Jonas Åkerlund. Další informace je že se jedna scéna natáčela na kukuřičném poli (Fotka Nicoli Formichettiho). GaGa by měla hrát několik rolí, měly by být svatba, piáno ve stodole...
FOTKY V CELÉM ČLÁNKU!!!

Gaga Said Amy Winehouse Inspired Her

24. července 2011 v 10:59 | posted by:KufiGaGa*
Včera našli zpěvačku Amy Winehouse v jejím bytě v Londýně mrtvou, poté co se to GaGa dozvěděla řekla novinářům:
"Budu vždy hluboce milovat Amy Winehouse. Je to jiný typ ženy a to se mi líbí."
Kopíruj se Zdrojem!!!
Přidej se do skupiny GaGamonsters.blog.cz na Facebooku.Stačí kliknou na ikonku←

Ÿou And I (Official Single Cover) ???

23. července 2011 v 10:49 | posted by:KufiGaGa*
Perez Hilton poslal na svůj web zatím nepotvrzený Cover k siglu Ÿou And I z alba Born This Way.
Kopíruj se Zdrojem!!!
Přidej se do skupiny GaGamonsters.blog.cz na Facebooku.Stačí kliknou na ikonku←

GaGa's Nominations At The VMA's 2011

21. července 2011 v 9:19 | posted by:KufiGaGa*
V 5 hodin byly zveřejněny nominace na ceny Video Music Awards 2011. GaGa se umístila ve 3 kategoriích se singly Judas a Born This Way. Minulý rok zde GaGa předvedla svůj masový oblek, šaty z igelitů do koše a šaty s malbami, ale bohužel nevystoupila. Vystoupila v roce 2009 a tam předvedla svoji krvavou show se songem PaParazzi. Tentokrát se neví jestli vystoupí zatím musíme čekat do 28.8, kdy se budou tyto ceny předávat.
Nominace:
Best Female Video:
Adele - Rolling In The Deep
Beyonce - Run The World (Girls)
Katy Perry - Firework
Lady Gaga - Born This Way
Nicki Minaj - Super Bass
Hlasuj ZDE

Best Art Direction:
Adele - Rolling In The Deep
Death Cab For Cutie - You Are A Tourist
Kanye West f/ Dwele - Power
Katy Perry f/ Kanye West - E.T
Lady Gaga - Judas

Best Choreography:
Beyoncé - Run The World (Girls)
Britney Spears - Till The World Ends
Bruno Mars - The Lazy Song
Lady Gaga- Judas
LMFAO f/ Lauren Bennett & Goon - Party Rock Anthem

Lady GaGa Registred at Tumbrl!

28. června 2011 v 16:09 | posted by:KufiGaGa*
Lady GaGa se zaregistrovala na sociální síť jménem ''TUMBRL''. Fotky které uvídíte v následujícím článku za 10 minut jsou z tohoto blogu na TUmBRL. GaGa pojmenovala svůj blog ''Amen Fashion'' najdete ho ZDE, jako profilovou fotku si GaGa dala Outtake fotku z Shootu pro album Born This Way, který nafotil Nick Knight a najdete jí pod článkem. Jestli se chcete registrovat na TUMBRL a komunikovat s GaGa tak přihláška je TADY.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Kopíruj se Zdrojem!!!
Přidej se do skupiny GaGamonsters.blog.cz na Facebooku.Stačí kliknou na ikonku←

GaGa collaborate on the next album by Madonna!

27. června 2011 v 16:59 | posted by:KufiGaGa*
Madonna před několika dny potvrdila, že Lady GaGa a Madonna spolu nazpívají Duet na nové album Madonny, která chystá COMEBACK. Madonna bude tento song nahrávat už v červenci.Název, délka atd. ještě nejsou potvrzené, ale obě teď mají čas, takže si na tom nechají záležet...Jinak už spolu spolupracovali na scénce pořadu SNL roce 2009.
Kopíruj se Zdrojem!!!
Přidej se do skupiny GaGamonsters.blog.cz na Facebooku.Stačí kliknou na ikonku←

Lady GaGa is hot Songwriter

21. června 2011 v 15:59 | posted by:HoneyGaGa*


Lady GaGa prozradila kanadskému tisku že píše další songy!

"Teď jsem opravdu posedlá skládáním songů. Už jsem začala psát novou hudbu a jsem moc ráda za to, že jsem skladatelka.Právě teď jde o individuální zaměření"
Kopíruj se Zdrojem!!!
Přidej se do skupiny GaGamonsters.blog.cz na Facebooku.Stačí kliknou na ikonku←
 
 

Reklama